Instalacje pneumatyczne, sprężonego powietrza

Pneumatyka dla przemysłu

W przypadku produkcji instalacji pneumatycznych dla przemysłu nie może być mowy o chodzeniu na jakiekolwiek kompromisy. Tutaj liczy się jakość, ponieważ bezpośrednio przekłada się na trwałość i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji sprężonego powietrza. Dlatego wiodące firmy wybierają instalacje pneumatyczne renomowanych producentów, do których z pewnością należy AIRCOM. Każda instalacja sprężonego powietrza tego producenta to idealnie funkcjonujący mechanizm - potwierdzeniem jest wciąż rosnące zainteresowanie sprzętem tej firmy.

W PNEUMA-TECH proponujemy Państwu instalacje sprężonego powietrza powietrza Quick LIine, Classic Line oraz Freeze Line, które stały się już standardem w dobrze prosperujących zakładach produkcyjnych. Ponadto oferujemy możliwość profesjonalnego montażu zakupionych systemów przez wykwalifikowany personel. Jeśli natomiast potrzebujecie Państwo większego wsparcia w zakresie realizacji całej inwestycji - zwłaszcza w przypadku zwiększonych nakładów finansowych na budowę systemów transportu sprężonego powietrza - możemy zaproponować pomoc w sporządzeniu stosownej dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Wysoka jakość to oczywiście także bezpieczeństwo wszystkich pracowników. Dlatego każda instalacja pneumatyczna przygotowana przez naszą firmę posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Standardem jest, że każda instalacja sprężonego powietrza musi przejść testy szczelności, a następnie jest ona poddawana wnikliwym oględzinom, które mają potwierdzić jakość wykonania oraz umożliwić dopuszczenie do użytkowania. Takie procedury to pewność, że sprzęt spod znaku AIRCOM będzie funkcjonował długo i bezawaryjnie. Warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom - dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pneumatyki dla przemysłu.

UWAGA !!!

Począwszy od połowy roku 2013 wprowadziliśmy na rynek unowocześniony produkt, jakim jest instalacja sprężonego powietrza wykonana w całości z komponentów aluminiowych.

QUICK LINE

...

czytaj więcej
CLASSIC LINE

...

czytaj więcej
FREEZE LINE

...

czytaj więcej